Znów o małżeństwie – lecz z innej strony

Dominika Mróz-Krysta        13 stycznia 2015        2 komentarze

Drogi Tato! Jesteś ojcem – dziecko, to Twoja radość i duma. Lecz do stanu małżeńskiego Ci  niespieszno, „bo po co sobie komplikować życie, a jakby co to można zaoszczędzić na rozwodzie.”

Czy rzeczywiście „bez obrączki” łatwiej, lepiej, lżej i przyjemniej niż „z obrączką”?

Zajrzyj tu: Z obrączką czy bez i przemyśl to sobie…

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Anna Koziołkiewicz-Kozak Styczeń 15, 2015 o 10:00

Dziękuję serdecznie za wspomnienie o moim blogu 🙂 Myślę, że ze względu na częściowo pokrewną tematykę, będziemy jeszcze nieraz do siebie zaglądać 🙂

Odpowiedz

Dominika Mróz-Krysta Styczeń 15, 2015 o 16:53

Serdecznie zapraszam 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelarie Radców Prawnych Dominika Mróz-Krysta Andrzej Krysta Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelarie Radców Prawnych Dominika Mróz-Krysta Andrzej Krysta z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem dominika.mroz@mrozkrysta.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: