Serial sądowy – odcinek weekendowy

Dominika Mróz-Krysta        22 kwietnia 2017        2 komentarze

Proszę Państwa, jeżeli jeden rodzic funkcjonuje fajnie, a drugi niefajnie, to powierzamy władzę rodzicielską temu, który funkcjonuje fajnie. Natomiast jak oboje funkcjonują fajnie – musimy zbadać, kto daje lepszą gwarancję wykonywania władzy rodzicielskiej.”

Drogi Tato! Jeżeli w przypadku każdego z rodziców jest coś „niefajnego”, a nie ma podstaw do odebrania dzieci, to działa identyczna zasada – badamy lepszą gwarancję wykonywania władzy rodzicielskiej. W takiej sytuacji, bardzo często tego rodzica, przy którym dzieci zostają wspomaga się np. zarządzeniami opiekuńczymi.

Pozdrawiam i życzę miłego oglądania 😉

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Kamill Maj 31, 2017 o 12:49

Jest 100 procent prawdy w tym co Pani pisze:) zgadzam się z tym w zupełności. Czekam na więcej ciekawych wpisów, pozdrawiam serdecznie!

Odpowiedz

Dominika Mróz-Krysta Styczeń 4, 2018 o 16:53

Dziękuję, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku 😉

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelarie Radców Prawnych Dominika Mróz-Krysta Andrzej Krysta Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelarie Radców Prawnych Dominika Mróz-Krysta Andrzej Krysta z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem dominika.mroz@mrozkrysta.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: