Pan zapłakał ( J 11, 33 Łk 19,41)

Dominika Mróz-Krysta        30 kwietnia 2015        Komentarze (0)

Witaj Drogi Tato!

Dziś naszą rozmowę zaczęłam bardzo nietypowo, bo chcę się podzielić pewnym wspomnieniem i doświadczeniem. Tytuł wpisu nawiązuje do dwóch fragmentów Biblii, gdzie jest mowa o płaczu Jezusa. Przypomniała mi się refleksja księdza Mateusza na lekcji religii w liceum na temat tych scen biblijnych: „Kiedy płacze mężczyzna, to znaczy to, że dzieje się coś naprawdę niezwykłego, wstrząsającego„.

Zdanie to, nie wiedzieć czemu, jakoś szczególnie zapadło mi w pamięć. I zawsze do mnie powraca, ilekroć widzę na sali rozpraw ojca, który płacze…

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelarie Radców Prawnych Dominika Mróz-Krysta Andrzej Krysta Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelarie Radców Prawnych Dominika Mróz-Krysta Andrzej Krysta z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem dominika.mroz@mrozkrysta.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: