Jaka praca taka płaca czyli naprawdę nie wywołuj wilka z lasu

Dominika Mróz-Krysta        09 lipca 2015        Komentarze (0)

Drodzy Rodzice! Naruszanie praw drugiego rodzica do kontaktów z dziećmi i do pielęgnowania więzi z nimi to naprawdę nie są żarty. Robicie jak uważacie, ale jak dostaniecie za to zarządzenie opiekuńcze czy zagrożenie zapłatą/nakazanie zapłaty, to miejcie pretensje tylko do siebie.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelarie Radców Prawnych Dominika Mróz-Krysta Andrzej Krysta Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelarie Radców Prawnych Dominika Mróz-Krysta Andrzej Krysta z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem dominika.mroz@mrozkrysta.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: